okna s tradicí a výhledem...

plastová okna svitavy

Ploty a brány

PLOTY

V nabídce hliníkových plotů Vám nabízíme celkem 24 základních motivů. Naše ploty se tak dělí do čtyř řad: Plaňkové ploty, Tyčkové ploty, Kombinované ploty a Okenicové ploty. Skvělé oplocení vašeho domu, chaty či zahrady...
U všech těchto typů plotů si ale můžete navrhnout vlastní řešení, čímž dojdeme k tomu, že těchto motivů bude nespočetně.
Každý si tedy jistě vybere plot dle svých představ. Ve všech typech plotových polí Vám samozřejmě dokážeme vyrobit i brány a branky pro kompletní oplocení Vašeho domu.

Fotografie z realizací naleznete v sekci reference / ostatní :http://www.oknasvitavy.cz/index.php?menu=reference|17|cs

Zajímavý odkaz pro vizualizaci plotů :http://www.ploty-rolux.cz/cs/ploty/vizualizace-plotu.html

Ploty plaňkové

Ploty plaňkovéstandardně jsou dodávány ve třech RAL barvách a třech dřevodekorech. Na přání je možno práškové nalakovat v jakékoli standardní barvě, případně potáhnout exterierovou folií v široké škále dekorů. Plaňky je možné zakončit rovně, případně obloukem.

Ploty tyčkové

Ploty tyčkovéstandardně jsou dodávány v šedé a černé barvě s jemnou krupičkovou strukturou. Na přání je možno v jakékoli RAL barvě. Zakončení tyček je možné provést různámi koncovkami, případěn jejich kombinací.

Ploty kombinované

Ploty kombinovanévznikly kombinací kovaného a plaňkového plotu. Barevné kombinace a způsob zakončení jak planěk tak tyček je dán těmito typy plotů.

Ploty okenicové

Ploty okenicovédesign těchto plotů vám dodá dostatečnou míru soukromí a současně originalitu. Opět si můžete vybrat v základu dvě barvy RAL a tři dřevodekory. Samozřejmostí je jak u všech ostatních typů oplocení výroba branky a brány ve stejném designu.

 

Brány

Vjezdové brány jsou nedílnou součástí oplocení Vašeho domu, chaty či zahrady. Brány vyrábíme ve stejném provedení jako ploty, čímž je zajištěno dokonalé sladění Vašeho oplocení. Brány máme ve třech kategoriích: Pojezdové brány, Samonosné brány, Křídlové brány.
Brány dodáváme s automatickými motory Somfy na dálkové ovládání nebo i bez pohonu na manuální ovládání.

Samonosné brány

Samonosné brányjsou nejoblíbenějším typem bran na trhu. Vyžadují jen minimální údržbu. K jejich instalaci je potřeba mít volný prostor ve směru pojezdu v déoce šířky průjezdu plus 1/3 průjezdu.

Pojezdové brány

Pojezdové bránybrány po kolejnici jsou alternativou k samonosným hliníkovým branám v situaci, kde nemáme po straně průjezdu tolik místa, aby se dala použít brána samonosná. U těchto bran je potřeba volný prostor pouze v délce průjezdu.

Dvoukřídlé brány

Dvoukřídlé bránybrány jsou tvořeny jedním nebo dvěma křídly, která se obvykle otvírají směrem na pozemek nebo pokud je dostatek místa, tak i směrem na ulici. Otvírání může být ruční nebo automatizované.

ISO9001 ISO14001 EN16001 OHSAS16001