okna s tradicí a výhledem...

plastová okna svitavy

PONZIO NT68PE

Okna a balkónové dveře PONZIO® NT 68PEPONZIO NT68PE

  • Konstrukční hloubka rámu: 68 mm
  • Konstrukční hloubka křídla: 68 - 76 mm
  • Tloušťka zasklení: 18 - 55 mm

 

Systém hliníkových profilů s trojkomorovou konstrukcí a termickou bariérou. Vytvořený za účelem provádění konstrukcí zevních bariér jako jsou okna, vitríny, dveře balkónové i zevní. Zajišťuje dosažení nejvyššího užitkového a estetického standardu a dokonale ochraňuje před pronikáním tepla a kondenzaci vodní páry na povrchu zárubně a křídla. Trojkomorová konstrukce zajišťuje také velmi výraznou pevnost a vhodnou odolnost zámečnického provedení, což v důsledku garantuje možnost mnohaletého používaní. Nachází využití v budovách obytných i občanské vybavenosti (školy, úřady, nemocnice, banky, atd.).

NT 68 s drážkou pro kování ve standardu „euro” umožňuje použit širší sortiment kování a usnadňuje jejich montáž. V systému je možné použít kováni pro trapézová, oblouková, kruhová, sklopně-otevítavá, sklopně-posuvná, okna a okna se zvýšenou 2. třidou odolnosti proti vloupání podle PN-ENV 1627:2006.

Hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech palety RAL (také dvojbarevné, rustikální a imitujíci dříví), dále pak anodizované v barvách: zlatá, tmavohnědá, šampaňská nebo odstínu přirozeného hliníku. Malování je prováděno v moderní práškové lakovně, v technologickém procesu vyhovujícím evropským normám, stvrzeným jakostní značkou Qualicoat, zaručující mnohaletou nejvyšší kvalitu povrchu hliníkových profilů.

zpět

ISO9001 ISO14001 EN16001 OHSAS16001