okna s tradicí a výhledem...

plastová okna svitavy

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE DO BYTŮ - NEDEJTE ZLODĚJŮM ŠANCI

 

AKCE : NYNÍ  BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE BEZ ZÁLOHY

Naše společnost navázala spolupráci s předním dodavatelem bezpečnostních a protipožárních dveří do bytů.

Od 1.1.2015 jsme se stali autorizovaným prodejcem HT dveře pro okres Svitavy.  Doplněním tohoto sortimentu jsme zkompletovali naše služby v oblasti  zabezpečení bytů a rodinných domů. Bezpečnost našich dveří dosahuje třídy až 4.

Předností je velice krátká doba dodání. Široký sortiment je skladem.  Kompletní realizace během jedinného dne je samozřejmostí.

Pokud Vás zajímá cenová nabídka stačí poslat SMS  na tel. 603 36 60 27, zavoláme Vám zpátky.

Naše služby jsou rychlé, kvalitní a spolehlivé. S našimi dveřmi nedáváte šanci zlodějům,  únikům tepla  a  zbavíte se obtěžujícího hluku  ze společných prostor.

Bezpečnostní dveře Svitavy od společnosti HT Dveře

 

Ve firmě OKNA SVITAVY CZ s.r.o.kromě komplexních služeb v oboru výplní stavebních otvorů nabízíme také bezpečnostní dveře od společnosti HT Dveře. Zařídíme pro vás poradenství, montáž i servis. Postaráme se o zabezpečení bytu nebo rodinného domu ve Svitavách a okolí.

Pro zabezpečení vašich bytů si u nás můžete vybrat mezi bezpečnostními dveřmi PREMIUM a MAGNUM. Každý z nabízených modelů splňuje náročné bezpečnostní podmínky. Získáte také kvalitní odhlučnění od hlasitých sousedů a tepelnou izolaci, která se brzy projeví na nižších výdajích za teplo.

Zbavte se definitivně otravného hluku zvenčí a zabezpečte svůj domov díky bezpečnostním dveřím do bytu od společnosti HT Dveře.

I s bezpečnostními dveřmi do rodinných domů získáte kvalitní výrobek, který splňuje ty nejpřísnější normy, ať už máte novostavbu nebo toužíte zabezpečit dům po rekonstrukci. Protože vstupní dveře do domu představují přímý kontakt s rozmary počasí, můžete se spolehnout na vynikající tepelnou izolaci, která nepropustí ven žádné teplo.

 

Můžete si vybrat provedení, barvu a spoustu dalších konkrétních doplňků. Vedle bezpečnostních dveří u nás najdete také širokou škálu doplňků, jako jsou kukátka, zámky, kování, apod.

 

Postaráme se o všechny práce spojené s výměnou dveří. Demontáž starých dveří, montáž nových, likvidaci starého křídla i se zárubněmi a zednické zapravení.

 

Jste zvědaví, jak probíhá výměna starých dveří za nové? Naši zkušení profíci to zvládnou za jediný den. Přesvědčte se sami.

Více informací o jednotlivých modelech i příslušenství najdete na webu společnosti HT Dveře.

Přijďte si k nám vybrat dveře na adresu T.G.Masaryka 55/181 56802 Svitavy (vedle Obchodní akademie) tel.461 315 943

Těšíme se na Vás!

 

 

 

ISO9001 ISO14001 EN16001 OHSAS16001